| PsyhoChild a întrebat:

Sunt pe filo în clasa a 11 a.
Credeti ca e posibil să invat matematica/biologia și fizica necesare într-un an pentru a ma transfera pe mate în a 12 a?

Răspuns Câştigător
| Andrei200202 a răspuns:

Depinde in ce stadiu esti cu ele

| Andrei200202 a răspuns (pentru Andrei200202):

De ce fundalaughing O sa incerc atunci sa ti dau un răspuns mai amplu. Vrei sa înveți ca să te transferi la un liceu real deci, unde ai sa faci matematică. Dar deodată ce ai intrat pe un profil de filologie ești sigur că iti place matematica? Din ce știu liceele filo fac mate doar a 9-a și a 10-a, mai ai noțiunile de bază?
Hm, de ce ai vrea sa faci o așa schimbare "radicala"? Eu știu persoane care pleacă de pe profilul real pentru că nu vor să dea bacul din matematică și tu faci inverslaughing

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teoretic e posibil.Pentru tine nu stiu daca e posibil.Si nu vad rostul.

| Anuket a răspuns:

Dacă te apuci acum serios și nu lași zi în care să nu fi lucrat ceva, vei avea șanse. Dacă te lași că intri cumva și recuperezi pe urmă, nu-ți va plăcea nici această specializare pentru că ți se va părea extrem de grea. Iar ca idee, la filo profii de mate, fizică sunt extrem de permisivi în general.

| unu3doi2trei1 a răspuns:

Dai la științe ale naturii?