| ma0220508s a întrebat:

Sunt studenta la Facultatea de Stiinte Economice in Cluj si acum am terminat anul 1. Din anul 2 vreau sa ma transfer la Facultatea de Bussines tot in Cluj. Creditele sunt transferabile. Oare imi poate spune cineva cum se procedeaza? Care sunt pasii ca sa pot sa duc transferul asta la bun sfarsit? Am fost sa intreb la ambele facultati ce am de facut, dar niciuna nu m-a ajutat cu nimic.

1 răspuns:
| CIVIC1 a răspuns:

Insisistati cu întrebarea la secretariatul facultății unde doriti sa va transferați.
Daca au locuri atunci au si interesul de a-și suplimenta numărul de studenți.