| Sunshine_5408 a întrebat:

Sunt studenta la Pedagogie. Am nevoie de bibliografie cu privire la tema: optimizarea mijloacelor didactice in invatamantul primar. Ar putea cineva sa ma ajute? Va multumesc mult

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa spui ca vei deveni dascal? Cu atitudinea asta? Cauta dracu' pe net, nu mai miorlai pe TPU. Umblati toti cu cersitul. Nu cumva sa-ti fortezi singurul neuron, s-ar putea sa intri in moarte clinica. Google n-a murit, studento!

| Sunshine_5408 explică:

Normal ca a inceput sa te deranje orice, daca tu stai NON-stop pe net.du-te si mai citeste ceva, omule...pe net am caut indeajuns. si, te rog, nu-ti mai obosi degetele raspunzand aiurea la intrebari...mai bine ai face ceva util.have a nice day!laughing)))