| OctavianDanielMaria a întrebat:

Sunteti de acord ca nota de la religie sa se bage la media elevului?

6 răspunsuri:
| AC4S4 a răspuns:

Ar trebui eliminata din media elevului. Poate asa va creste calitatea orelor de religie, vor merge doar cei interesati, nu cei care vor doar sa obtina o medie de 10.

Răspuns utilizator avertizat
| BlackPixel a răspuns:

Salut!
Nota de la religie este şi în prezent adăugată la media elevului. Prpunerea pentru eliminarea note din medie este corectă, deoarece este considerat că religia este o materie la care numai unii copii pot participa. Cei care nu sunt de religia predată în clasă sunt practic dezavantajaţi.

| Onisim10 a răspuns:

Nu fac Religia, sunt Penticostal, dar nu cred ca ar trebui sa se bage, părerea mea.

Răspuns utilizator avertizat
| Onisim10 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Da.