| Dragoselgwns a întrebat:

Tata a vazut acum 25 de ani un film la camin indian si nu stie cum se numeste povestea era asa:era o familie si erau saraci si aveau un pietrou pe pamantul lor un pietrou. Atunci el s-a dus sa il ridice de acolo, la legat si a dat magari inapoi si pietroiu i-a cazut pe maini. el a vrut sa se omoare si a venit sotia si la impiedicat. Filmu la vazut prin 80 si ceva.Va rog spuneti-mi cum se numeste ca la-si face fericit de sarbatori.Va rog acum de sarbatori dau funda. Multumesc

4 răspunsuri:
| JustMe4ever a răspuns:

Nu stiu dar daca tot vrea filme din astea cauta Lantul Amintirilor ca se uita tata la el inainte de revolutie e frumos si daca l-a vazut poate isi mai aduce aminte de copilarie(banuiesc ca l-ar face fericit:D )
uite un link unde il poate vedea http://filmeindieneonline.blogspot.com/2009/08/lantul-amintirilor.html
in el este vorba despre o familie fericita(mama, tata, 3copii)
nu stiu de ce niste oameni l-a omorat pe tatal copiilor, mama a vrut sa-l scape si a omorat-o si pe ea
apoi cei doi baieti mai mai au scapat si au fugit unul intr-o directie celalalt in alta
cel mic a ramas in casa si a fost crescut de cineva din oras
dupa mult timp cand erau adulti sau reintalnit
e un film dragut probabil l-a vazut si o sa-i placa sa il vada iar

si sper ca dai si funda daca ii place

| Dragoselgwns explică:

Frate l-a vazut big grin

Răspuns utilizator avertizat
| christina_7091 a răspuns:

Daca ai putea fi putin mai coerenta, te.as putea intelegewinking