| Deknar a întrebat:

Te numesti Claudiu/Claudia Dobre esti elev/eleva la scoala generala Nichita Stanescu si te afli la Busteni intr-o tabara de creatie literara ca membru/membra a cebanclului M. Eminescu din orasul tau.

Redacteaza pe o pagina distincta o scrisoare de multumire adresata profesoarei tale de limba si literatura romana. Data redactarii scrisorii este 2 august 2011. daca poate face candva va rog sa postati! VA ROG! FUNDA

12 răspunsuri:
| andreeamitoi a răspuns:

TPU nu e site de teme.

| Deknar explică (pentru andreeamitoi):

Nu ti place nu raspunde ..am cerut sa-mi zici asta? TPU nu e site de profiluri cu posesori fara minte!

| andreeamitoi a răspuns (pentru Deknar):

1.Uite, eu am raspuns doar pentru a atrage atentia site-ului in urma postarii raspsunsului asupra incalcarii regulamentului. Da, au fost foarte multi care au cautat raspunsuri la teme, dar au fost sanctionati. Evident ca sunt si putini care nu au fost, dar asta doar pentru ca nu au fost vazuti de admini.
2. Nu am chef sa fiu facut proasta de o persoana care nu ma cunoaste. Ai grija la comportament.

Asta a fost tot.

| Lightning1997 a răspuns:

Aici nu se fac teme de scoala, incalci regulamentul cu aceasta postare.Incearca sa nu il mai incalci, pe viitor!

| Deknar explică (pentru Lightning1997):

Ok.poate am gresit. dar numai eu am postat astfel de intrebari?

| Lightning1997 a răspuns (pentru Deknar):

Nu numai tu, e valabil pentru toti care intentioneaza sa isi rezolve temele pentru acasa, scrie clar in regulament. Utilizatorii care nu respecta acest lucru suporta consecintele, cum ar fi stergerea sau banarea contului, depinde cat de multe intrebari de acest gen a pus.

| XxThoumaxXAndyXx a răspuns:

Am avut ceva de genul.E usor.Nu trebuie sa scrii chiar o pagina.Pt mine e simplu ca eu mereu o lingusesc pe profesoara de romana

| Deknar explică:

1.nimeni nu te-a facut prost pe tine!
2.nu sunt prostovan, nu am note sub 8.
3.TPU nu e un site de profiluri cu posesori idioti
4.Da-ti foc pentru ca nu stii ce e cu tine

| Deknar explică (pentru Deknar):

Plus ai doar 2 funde din 170 de raspunsuri ..asa ca shut up!

| Deknar explică:

Nu te ajuta cu nimic daca insulti pe cineva..asta e caracterul de oameni Smecheri care critica pe oricine si se fac mari oameni pe ei cand ei sunt niste inculti..crezi ca oricine nu stie sa faca un lucru la un obiect e direct prost? uitate la tine, nu cred ca tu ai facut ORICE tema buna la un obiect. explica partea cu minciuna ''prostovanule''. nici macar nu stii cine sunt. Uita-te la tine prima data

| Deknar explică:

Tema este facuta deja. poti sa ma insulti cat vrei, stiu ca nu am familia asa..cu raspunsurile astea nu ai ce cauta pe TPU.du-te pe redtube si continua laba ..ca acolo iti este locul si tie

| Deknar explică:

Tema este deja facuta. avem si unul care nu stie sa citeasca