| MyMindRules a întrebat:

Te poti transfera intre semestre, la acelasi profil, dar clasa diferita?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, daca exista conditia sa nu se depaseasca numarul maxim de elevi in clasa unde vrei sa te transferi, ai un motiv bun si se aproba transferul. Numai bine!

| Stephisorrr a răspuns:

Da, poti sa te transferi oriunde intre semestre, bineinteles daca ai media care trebuie. Fiind acelasi profil mai mult ca sigur poti happy

| kitten95 a răspuns:

Poti sa te transferi cand vrei oriunde vrei. nu te opreste nimeni. insa, daca vrei sa mergi intr-o clasa mai buna trebuie sa dai un test, o diferenta si sa vezi daca poti intra acolo.

| Decebalul a răspuns:

Desigur.

| Lariii99 a răspuns:

Hey.
Cred ca da, depinde si de directoare.
Sper ca te-am ajutat!
Bye!puppy dog eyes

| Ștefan058 a răspuns:

Da