| BanuMonicaGabriela a întrebat:

Termenul Simp din engleza este sinonim cu libidinos? Au vreo asemanare ca sens intre ele?

1 răspuns:
| VoidEternal a răspuns:

Oarecum. Simp desemnează un tip disperat care ar face orice sa primească o fărâmă de atenție de la o fată cu o prezență de regulă online. De obicei e vorba de cei care plătesc pentru diferite fetish-uri, cumpără cadouri, își fac conturi pe onlyfans și plătesc pentru poze și video-uri sume foarte mari. Sunt cei care cumpără atenție și de care fetele respective profita la maximum.