| gingergirl1 a întrebat:

Tezele la istorie /geografie la clasa a 8a, se dau din materia din clasa a8a sau materia din 5-8? :o
Voi pentru ca ari opta? Eu sincer istorie momentan thinking

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca esti in cl. a VIII-a din materia acestei clase se da teza.

| DuncaClaudiu a răspuns:

Eu optez pentru geografie deoarece,, profu de istorie da note foarte mici.

| gingergirl1 explică (pentru DuncaClaudiu):

Mdaa...naspa! la mine amandoua profele sunt ok...acum nu stiu, sa vad cum e materia la aman2 tot semestru! De exemplu azi am luat un 10 la istorie big grin
In orice caz, o sa mai gandesc!

| DuncaClaudiu a răspuns (pentru gingergirl1):

Daca este ok profa ta de istorie eu zic sa dai la istorie deoarece nu sunt chiar asa multe denumiri si inaltimi

| anonim_4396 a răspuns (pentru DuncaClaudiu):

Ce treabă are istoria cu înălțimile? Trebuie să învețe multe evenimente ( anii acestora ), domnitori, etc.

| Shimonakatokka a răspuns:

Doar din ce v-a predat in respectivul semestru :* happy