| SmQaLeXuTzz a întrebat:

Toata lumea spune ca scoala generala e asa si asa, dar la liceu e adevarata distractie. E adevarat?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Partial adevarat, partial gresit.Depinde de personalitatea ta.

| SkyPilot a răspuns:

Pentru mine asa a fost. Dar distractia este in mare masura si cum ti-o faci happy

| Ioanaaa1115 a răspuns:

Conteaza pe cine ai alaturi, ca sa te distrezi. happy

| mayablonda a răspuns:

Asta depinde de ceea ce înțelegi tu prin distractie. In liceu e frumos si te simti mai mare si crezi ca ai mai multă libertate si pentru ca e totul nou. Eu nu pot zice ca e mai multă distractie in liceu decât in generală. Daca iti faci ub anturaj mișto e frumos oriunde

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce colegi ai, cat de permisivi iti sunt parintii