| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai au plecat din lista mea un nr de prieteni si nu stiu ce sa fac pentru ca de schimbat nu pot sa ma schimb. Oare sa fiu bucuros ca se face totusi o selectie si, in realitate, ramin adevaratii prieteni sau sa fiu trist pentru ca au accesatcasuta pentru prieteni fara sa-si fi dat seama in prealabil cam ce ar insemna de fapt"a fi prieten"?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu mai sunt, inseamna ca n-au fost!

10 răspunsuri:
| pufulory a răspuns:

In primul rand pune-ti intrebarea daca nu ar putea fi o problema din partea ta...sau...mai gandeste-te k poate tu esti mai diferit fata de respectivii si apropiati iti raman doar cei care ti se aseamana tie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Indiferent cit de dificil as fi eu nu pot fi prieten doar pentru citeva zile.

| Flav a răspuns:

Ai grija prietene, prietenii nu-ti sunt prieteni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca nu lista aia face prietenii! Uita-te dimineata, cand te trezesti, la capul asezat pe perna de alaturi(scuze cacofonia!) sau la cei care arunca lucruri pe jos prin casa... >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si pe mine m-au parasit citeva persoane. Asta e, poate nu m-au studiat bine inainte sa ma treaca in lista de prieteni si ulterior si-au dat seama ca sint scirba, asa ca au hotarit sa ma lase. Nu am pretentia ca lucrurile stau invers, presupun ca eu sint problema si de asta m-au parasit. Le multumesc totusi celor care ma accepta si asa ticalos cum sint, ce sa fac, oricum nimeni nu-i perfect, deci nici eu nu sint perfect big grin tongue
BRO imperfectul tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te-am apreciat mereu Bro.

| Dara a răspuns:

Cine iti este prieten te accepta asa cum esti, stii asta. La urma urmei, e un mediu virtual, cam ce fel de prieteni iti poti face? E vorba doar despre simpatii, pe baza raspunsurilor date. Probabil sunt persoane aici pe site, pe care le placi si care te apreciaza, fara sa va aveti in lista de prieteni. E adevarat, nu poti fi prieten pentru cateva zile, dar cine a facut asta, poate s-a mai gandit si a ajuns la concluzia ca nu aveti nimic in comun.

| Leea1234 a răspuns:

Unii dintre ei au plecat, pentru ca tu ai vrut asta!

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Să-ţi faci puţini prieteni. Din tine nu ieşi.
Căci prea des falsitatea credinţa ne-o înfrânge.
Când ţi se-ntinde-o mână, 'nainte de-a o strânge,
Gândeşte-te că poate te va lovi-ntr-o zi.
Khayyam.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fi bucuros ca totusi iti raman adevaratii prieteni