| ella1515 a întrebat:

TPU. am ramas corigenta la matematica sunt clasa a10a din toamna in a11a si vreau sa ma si transfer la un alt liceu bine ca acolo nu o sa mai fac matematica.am o profa foarte rea si doar la mate am probleme la celelalte materii sunt buna dar la mate praf niciodata nu am inteles`o si daca nici nu mi-a placut. ce sa fac? mai am putin si dau corigenta am invatat cat de cat dar inca nu am inteles chiar tot. voi ce credeti ma va trece? niciodata nu i-am deranjat ora am fost cuminte chiar daca la teste faceam praf. si cel mai tare m-a deranjat faptul ca i-a trecut p`aia rai neastamparati si care nu stiu nimic.si nici nu accepta bani in caz ca Doamne fereste se intampla ceva sa nu il iau straight face.

2 răspunsuri:
| Alexutza0802 a răspuns:

Eu sunt in aceeasi situatie ...pe 30 o dau si m-am transferat de la mate info la stiinte ale naturii in acelasi liceu.Mi'a zis asa:vrei sa te trec muta'te la alt profil! si am fost nevoita s-o fac pentru ca sunt varza si njt nimichappy eu zic ca daca nu esti sig de tine fa'ti transferul si du'te la ea si ii spui''va rog sa ma treceti ca eu m-am transferat njt ce.vezi uhappy oriqm succes orice ai face:*

| HabarNuStiu a răspuns:

Poti sa vorbesti cu ea, sa ii spui ca daca te trece scapa de tine, ca te muti si poate accepta. Succes.