| Fustii a întrebat:

TPU la Stiinte sociale la cate obiecte voi da teza [si care asunt astea?]?

3 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
În primul rând dai teză la Limba Română.
Următorul obiect este la alegere între Istorie şi Geografie.
Al treilea obiect este Limba Engleză.
Ultimul este în funcţie de an. În clasa a-IX-a vei da teză la Logică, în clasa a-X-a vei da la Psihologie, în clasa a-XI-a la Sociologie sau Economie, iar în clasa a-XII-a la Filosofie.
Mult succes!

| piTiCcu a răspuns:

La stiinte sociale dai teza la romana, logica (in clasa a 9-a clasa a 10-a dai la psihologie, in a 11-a la economie si in a 12-a la filosofie), istorie sau geografie(alegi dintre astea doua)si engleza.Bafta!

| NeymarJr11 a răspuns:

Istorie - Mate pana in clasa 10, Romana si Biologie, sau Chimie alegi.