| viatadecacatt a întrebat:

Transferarea la alt liceu trebuia facuta la sfarsiul semestrului sau nu conteaza cand? In legatura cu ce trebuie pentru transferare m-am interesat pe net.Sunt in clasa a IX a.

4 răspunsuri:
| Laue a răspuns:

Numai la sfarsitul semestrului si doar cu acordul ambilor directori.

| viatadecacatt explică:

Ce sa le platesc? Ei m-au platit pe mine cand am venit la liceulaughing?

| oanecorleone a răspuns:

Da transferurile se fac la sfarsit de semestru, dar vezi ca s-ar putea sa ti se ceara o taxa de 200-300 euro asa i-s-a intamplat unui coleg de al meu.

| maya_1225 a răspuns:

Da, doar la sfarsit de semestru iar taxa aia nu se cere, e doar o spaga data la director daca te muti la un liceu mai bun sau ca sa te primeasca, eu asa am facut, am dat 10 mil.