| Biencuta_5593 a întrebat:

Trebuie sa fac o tema la tehnologica si am de realizat 3 colaje cu imagini ce contin obiecte dom materiale plastice.
vreau sa imi scrieti cat mai multe obiecte din materiale plastice va roggggggg... sau un colaj de pe net. ceva una din astea 2 dar mai bine prime.Va rog. E foarte urgent:-ss

Răspuns Câştigător
| мιcυтѕαααα a răspuns:

Ligheanul, cuptorul cu microunde, coronitsa care iti tine parul, sticla de suc,paharul care il folosesti cand mergi in natura la un gratar, biberonul,masinile de jucarie, capacele de la caserole,caserolele,unele scaune, unele rame de ceas, brelogurile, cosurile de la cumparaturi...etc. (Asta este pentru prima varianta.) Te mai gandesti tu. Nu-i atat de greu. Bafta!

1 răspuns:
| Biencuta_5593 explică:

Obiecte din materiale plastice.Pardon.M-am grabit.