| anonim_4396 a întrebat:

Trebuie sa intru la liceu si nu stiu ce profil sa aleg. Imi place engleza si putin matematica.Help!?

9 răspunsuri:
| mary_4765 a răspuns:

Te-as sfatui cu engleza
big grin

| babygirlmeli a răspuns:

Stiinte bilingv, faci si mate, si engleza happy

| Fluturash cu aripi de inger a răspuns:

Pey atunci du-te la mate-info acolo faci matematica care zici ca iti place si la unele licee cu profil mate-info se face si engleza intensiv

| ale_4786 a răspuns:

Engleza intensiv happy sau mate info happy.

| Mjdolhfi a răspuns:

Poti da la profil economichappy. Acolo se da teza la englza si faci mate 2happy. bafta vezi ce alegihee hee

| CuppiDoon a răspuns:

Dai la bilingva sau la mate info.

| schafer a răspuns:

Filologie tongue

| ToXicLoVe_2464 a răspuns:

Filologiewinking...Are 3 ore de engleza pe saptamana, dai teza din ea si 2 ore de matematicawinking:*:*

| Litlle B a răspuns:

Matematica intensiv engleza, mate info sau Bilingv engleza...desi e uman