| vioreld a întrebat:

Unde as putea debuta si eu cu cateva articole si poezii?
Ca sa vedeti articolele si poeziile mele intrati pe www.viziunidinviata.blogspot.com si www.poeziidesprepoezii.blogspot.com

Aici ma refer la ce revista, ziar etc.

Sper sa imi raspundeti si mie la aceasta intrebare...

Răspuns Câştigător
| AnnAnne a răspuns:

In primul rand, cati ani ai?
Daca esti elev, vezi pe la scoala daca nu cumva exista o "revista a scolii" unde poti sa-ti pui poeziile...
Daca esti student sau adult...fa si tu o fac. de jurnalism, si in cativa ani iesi ziarist!winking

1 răspuns:
| vioreld explică:

Eu acum am 18 ani si sunt elev in clasa a 12-a.
NU exista o revista a scolii / liceului.
Si cu facultatea... asta este pe viitor, pe mine ma interesa acum unde sa debutez si eu cu,, scrierile" mele.