| cristyy155 a întrebat:

Unde as putea sa ma interesez de examenul de diferente din clasa a 9 a in clasa a 10 la profil economic?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La profil economic venind de unde?

| cristyy155 explică (pentru sierra1):

Electronica

| sierra1 a răspuns (pentru cristyy155):

Electronică zici?! Așa să fie...
Intreabă la secretariat - ei știu TOTATE materiile ce se fac, inclusiv vreun eventual opțional

| cristyy155 explică (pentru sierra1):

Materiile le am aflat dar pot sa caut de exemplu ceva model de examen de diferente?

| sierra1 a răspuns (pentru cristyy155):

Nu există MODEL pentru așa ceva. E vorba despre toată materia semestrului trecut și o formulează proful, cum vrea mușchiul lui