| nikkifor a întrebat:

Unde as putea urma cursuri de comedie /teatru improvizat?

Răspuns Câştigător
| bunica a răspuns:

Nu ai nevoie de cursuri finca viata este o comedie si cei ce ne insela juaca teatru pentru a ne insela.

4 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Daca ai un teatru in localitate, incearca sa fii colaborator si vei primi toate sfaturile necesare, in ceea ce ai vrea, sa urmezi tu, dar daca esti prea talentat, vezi, sa nu intri in concurenta cu ei...in rest, multa bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe net sau in bucuresti sunt teatre pentru ammatorilaughing

| psiholoaga a răspuns:

Nu stiu de unde esti, dar in bucuresti sunt diverse cercuri de teatru, pictura, comedie. Din cate stiu, nu se fac la nivel prof., adica nu primesti diploma. Dar iti dezvolti aptitudinile.