| anonim_4396 a întrebat:

Unde gasesc ciorapi cu cozoroc? Chiar vreau sa-mi gasesc va rog raspundeti-mi.

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Ti-as spune eu, dar cica nu e voie sa pomenesti pe site denumirea populara a organului sexual feminin din dotarea mamamelor celor care pun astfel de intrebari.

| EUSIATIT a răspuns:

Cumva frecventezi strazile laterale ale orasului tau.[centura] expresii de genul asta cred ca, acolo le gasesti spune ti daca stii sau intreaba persoana care poarta asa ceva si aivaqzut si tu

| alex2009 a răspuns:

Tias raspunde, dar nu stu ce este cozorocul la ciorapi? Cozorocul se poarta la sapca. Fii mai explicita, sa mai invat si eu. succes