| andreiolariu a întrebat:

Unde pot gasi imagini cu uniforme scolare primare. vreau cele mai bune si mai clare fotografii cu scolari, eleve imbracati in uniforme scolare.
va multumesc anticipat. Vreau seriozitate.

Răspuns Câştigător
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Da o cautare pe google imagini si o gasesti imagini cu uniforme scolare. Le vei alege tu pe cele pentru clasele primare: http://images.google.ro/......tp?/images

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Rizer a răspuns:

Cauta pe google:imagini cu uniforme scolare primare sau poze uniforme scoala! Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vei sa vezi imagini clare da cautare p uniforme-scolare.ro si acolo vei gasi mai multe..mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pe googls la cei mai prosti oameni si vei gasi acolo un loc unde sa scrii ce vrei sa couti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce uniforme te intereseaza?
pentru clasele 1-4, fetite in special, la o firma din piatra neamt. sunt super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ziua,
Nu stiu cat mai este de actualitate intrebarea Dvs insa, chiar si tardiv, puteti sa aruncati o privire peste site-ul nostru. www.embis.ro, specialiat in producerea de uniforme scolare. Executam la comanda, si onoram in orice cantitate, comenzile in prealabil discutate despre model si tesatura. 0727715. 193

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce uniforma se poarta in clasa a 5? va rog spuneti-mi pentru ca trec clasa a 5 c

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce uniforma ai