| Slash123 a întrebat:

Unde pot gasi rezultatele la examenele nationale 2013?

7 răspunsuri:
| deeadeea111 a răspuns:

Vor aparea pe edu.ro mai tarziu maine

| YqLmX a răspuns:

Www.edu.ro --> mâine, 4 iulie, după ora 12:00 vor fi afişate pentru toate judeţele!

| AnonimaOk a răspuns:

Buna.
Poti merge la scoala ta, le vei vedea acolo.
Se vor afisa maine pe Internet, pe site-ul oficial al ministerului educatiei, aici :
admitere.edu.ro
Sper ca am ajutat.

| lauraroxi a răspuns:

Le poti gasi pe site-ul inspectoratului scolar al judetului tau, dar numai dupa ora 18.

| DownTheStairs a răspuns:

Vor aparea abia in seara aceasta dupa ce apar rezultatele de la contestatii sau daca nu maine happyFunda?

| alinanicoleta99 a răspuns:

Buna! maine 4 iulie se vor afisa pe site-ul edu.ro bafta :*

| Stresanta a răspuns:

Nu au fost publicate online inca, cauta mai tarziu pe edu.ro big grin