| AvalohAlyn a întrebat:

Unde pot sa fac ca și facultate specializarea studiul calitatii si al produselor? Aveam un profesor care preda așa ceva la mine in liceu la Colegiul Economic și mi- a plăcut destul de mult materia.Ce facultate are aceasta specializare? Știu că materia era un modul la liceul economic profilul comerț în clasa a 9. Ulterior m-am transferat și am terminat liceul la filologie dar mă atrage posibilitatea studierii acestui domeniu/materii din liceu și în facultate.Doamna profesor probabil a făcut facultatea cu specializarea asta și a ajuns profesor sau e inginer care preda asta la economic habar nu am dar vreau să mă ajutați să găsesc unde pot face specializarea asta in cadrul căreia facultăți,la ce facultate? E un plan de viitor al meu sa fac o facultate și am câteva opțiuni de specializări, nu înțeleg de ce îmi șterg sau îmi refuza întrebarea moderatorii. Deci la ce facultate pot sa studiez "studiul calității și al produselor" materie deci care am făcut-o în liceu la economic în clasa 9 la profil comerț?
Va rog ajutati-ma!
Mulțumesc