| MihneaCD a întrebat:

Unde pot vedea ultima medie cu care s-a intrat la un anumit liceu?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pe site-ul acelui liceu!

| InAfaraTiparelor a răspuns:

Pe site-ul oficial al liceului, ca doar sunt obligati sa-l aiba. E un institut de invatamant totusi, macar atat sa faca si ei daca de pregatit pentru viata oricum nu vor pregati pe nimeni nici intr-o suta de ani...

| MihneaCD explică (pentru InAfaraTiparelor):

Pe site ul oficial al Colegiului Tehnic Constantin D Nenitescu Pitești chiar nu găsesc unde arata medile, dacă ai putea tu sa găsești cumva ar fi superb