| Buresbista123 a întrebat:

Unde si cand are loc balul bobocilor din CA Rosetti?

5 răspunsuri:
| Buresbista123 explică:

Auzi tu ai auzit de trupa de teatru Skop, stii cumva cum se poate asista la o reprezentatie de a lor?

| CameliaS a răspuns:

Bună! Balul va avea loc pe 24 noiembrie la Biavati Events, Bucuresti, ora 14:00.

| Buresbista123 explică (pentru CameliaS):

Stii de unde se poot lua bilete, se pot lua direct de acolo? ora 14, de ce asa devreme?-)

| CameliaS a răspuns:

Pretul biletului: 35 lei
Pretul biletului in ziua balului: 50 lei

Pentru detalii:
Gusu Cristian(0724860657)(Mese)
Teodora Manea(0729902759)
Marrya Manu(0757067003)
Mrcrazy Gaby(0727032370)
Maya Nguyen(0726885703)
Andrei Razvan(0737495473)
Nu am nicio idee de ce este aşa de devreme. Succes!

| CameliaS a răspuns:

Bună seara! Îmi pare rău să te anunţ că nu ştiu nimic despre trupa de teatru Skop. Eu cred că cel mai bine ar fi dacă ai intra pe pagina de internet a liceului pentru a afla mai multe informaţii. Aici este pagina oficială: http://www.liceulcarosetti.ro/.