| LittleOwl a întrebat:

Urgent!
Ce se intampla daca nu am note suficiente la sport? Raman cu situatia neincheiata. Ce presupune asta? Funda pentru raspunsul cirect!

Răspuns Câştigător
| paulthegame a răspuns:

Daca naidestule note dai proba dar acuma ia si vb cu profesorul respectiv; bafta

3 răspunsuri:
| raduradu2014 a răspuns:

Acum depinde de profesor.
bine in teles ca daca nu ai suficiente note nu iti inchide media

| Bluey a răspuns:

Nici eu nu am avut note suficiente la o materie dar a fost profesorul de treaba si a pus una de la el... ori o dubleaza ori pune una mai mare

| criss456 a răspuns:

Poti face proiecte ))la diferite teme cum ar fi *sporturi, alimentatia sanatoasa, importanta sportului in viata*