| Cosmina33 a întrebat:

Urgent
Maine dau test initial la mate si chiar nu imi mai amintesc prea multe... ceilalti profi spun ca ei nu trec notele dar domnul diriginte(profu de mate) zice ca le trece sau face media cu urmatoarea nota
La voi cum este, se trec sau nu se trec? sau poate a zis asa sa ne sperie...
P.S: Anul trecut nu le-a trecut.

Răspuns Câştigător
| heddy10 a răspuns:

NOTELE NU SE TREC! Testele astea sunt date pentru a vedea profesorii ce capacitati aveti, ce mai stiti din anii precedenti si sa isi faca o idee, cam de unde sa porneasca cu lectiile happy

2 răspunsuri:
| Vali_Valentin_1998 a răspuns:

Nu are voie sa treaca.

| andreea_1055 a răspuns:

Heii, uite si la mine profa a zis ca le trece, nici eu nu stiu ce sa fac, eu iti zic sa inveti putin!