| Iuliana_Delia_1991_Cqs3 a întrebat:

Urgent! O sa am la scoala o activitate cu autori si ni s-a spus sa la punem niste intrebari dar nu stiu ce intrebari sa pun. Vreau unele in afara de,, Ce te.a inspirat sa scrii cartea?" sau,, De ce ai ales subiectul acesta pentru o carte?"
*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa pui urmatoarele intrebari : Te.ai inspirat din viata ta in legatura cu cartea?, Care e partea ta preferata?, Te.a ajutat cineva?

2 răspunsuri:
| cristinela4 a răspuns:

Ai putea sa le pui intrebari de genu: intimplarea descrisa a fost traita personal sau e rodul total al imaginatiei?

| cristinela4 a răspuns:

Sau cind ii vine inspiratia?