| DutzuuuuuAlexandru a întrebat:

Urmează să dau examenul de diferente și mă întrebam cum o sa fie. Trec de la profilul bio chimie la filologie și ași dori sa știu cum va decurge examenul la latina adică în ce consta. Pe net am văzut că o să fie 2 probe parca scris și oral.

3 răspunsuri:
| Motisor a răspuns:

La oral iti face test covid, la scris e mai naspa

| tavi07 a răspuns:

Da, o sa fie 2 probe, scris și oral, dar nu ai de ce să îți faci griji e destul de ușor, te vor întreba câteva lucruri de bază, examenul scris e puțin mai greu, dar nu îți fa probleme și Succes