| alexandra1993 a întrebat:

V-ati descurcat astazi la bac la romana? Cum vi s-au parut subiectele?

Eu sper sa iau 10 big grin

Răspuns Câştigător
11 răspunsuri:
| oanamaria a răspuns:

Pe langa Introductie si Junimism, era singura opera pe care nu am insistat laughing
am scris 6 pagini totusi, desi primele elemente de compozitie nu le-am scris chiar in ordine tongue

| alexandra1993 explică (pentru oanamaria):

Ai scris 6 pagini numai la eseu sau per total? surprise

| oanamaria a răspuns:

6 la eseu, 9 per total si am luat 9, 20 sad

| alexandra1993 explică (pentru oanamaria):

Eu am luat numai 8.75, am ramas socata dar nu am depus contesatie pentru ca si asa media generala mi-a iesit peste 9, iar la mine la liceu s-au luat note foarte mici la romana, asa ca am decis sa ma multumersc cu atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Subiectele nu au fost grele dar nu ma asteptam sa pice poezia la subiectul 3... A picat exact pe ceea ce nu am insistat eu.

| alexandra1993 explică (pentru anonim_4396):

Eu m-am rugat, serios, m-am rugat la propriu, sa pice poem romantic. Cand am vazut cerinta nu mai puteam de bucurie!

| Antonica a răspuns:

Atunci noroc

| alexandra1993 explică (pentru Antonica):

Multumesc!

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexandra1993):

Bravo ai nimerit-o atunci big grin