| AvalohAlyn a întrebat:

Va pare rau ca o sa inceapa de curand scoala sau din contra? Ati mai vrea vacanta? Ce ganduri va incearca pentru 15 septembrie?

Răspuns Câştigător
| Damian_Roland_1996 a răspuns:

Nu imi pare rau ca incepe scoala dimpotriva imi place numai ca era fain daca mai ne lasa in vacanta macar doua saptamani in plus, nu ar strica ca eu trebuie sa ma trezesc la ora 5:30 dimineata ca merg cu trenul happy

9 răspunsuri:
| xDxDxDxDxD a răspuns:

Sincer. nu ar strica macar o luna de vacanta in plus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, sa stii ca chiar as vrea sa inceapa scoalahappy Pana acuma o uram dar acum sa stii ca acum imi doresc mai mult sa merg la scoala.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta a fost cea mai plictisitoare vacanţă din viaţa meaaaa.
Aştept şcoala cu "nerăbdare".
Urmează un an greu.

| MaliciousDeath a răspuns:

Pentru 15 septembrie? Sper sa nu fac ore.In fiecare inceput de an scolar uit daca in anul precedent s-au mai tinut ore de curs.In rest n-ar strica inca o luna de vacanta.O sa fie un an nasol si de-abia ar incetini producerea inevitabilului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu te-ai plictisit de facebook?

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Anii de școală sunt frumoși dacă știi să-i trăiești!
Pa, pa.

| Teardrop a răspuns:

Nu cred că aştept neapărat, dar nici rău nu-mi pare.
Mi se pare ceva firesc. Am crescut, ştiind că toamna începe şcoala. E ca şi succesiunea dintre starea de veghe şi somn. Ştiu că după ce dorm mă trezesc, şi după ce stau trează dorm.

| Hemera a răspuns:

Intr-un fel chiar ma bucur. Adica e oarecum un program si ai cu ce sa iti ocupi o parte din timpul in care in vacanta mai ai cate ceva de facut pe acasa. Trezitul nu a fost si nu va fi roz pentru mine happy

| elyfel a răspuns:

Nu deloc, nu are de ce sa-mi para rau.