| PrettyMe a întrebat:

Va place sa scrieti? ce scrieti de obicei? aveti anumite perioade in care puteti scrie? Craciun Fericit in continuare!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu scriu un jurnal pentru fiul meu, despre ce am invatat eu pana acum... sper sa-i foloseasca la un moment dat

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Am scris multi ani poezie si ceva proza scurta. Acum nu prea mai am timp, dar ma mai bantuie cate ceva din timp in timp si mai scriu, uneori pe marginea unei hartii oarecare, in tramvai sau in statie.

| ionut1980 a răspuns:

Am avut si eu o perioada in care am scris ceva poezie, dar cand vine inspiratia asa cum a spus si @Brigaela scriu oriunde.

| Beibii_6447 a răspuns:

Eu am inceput in vacanta de vara sa scriu un romanhee hee O poveste de dragoste... Imi place sa compun, dar nu intotdeauna am inspiratia necesara :d De cele mai multe ori scriu cand ma duc la bunici, nu stiu de ce, dar acolo am inspiratie laughinghee hee

| RockLover94 a răspuns:

Scriu poezii de cand ma stiu.Imi place sa compun, dar desigur, asta tine si de inspiratie.Nu intotdeauna am inspiratie...Trebuie sa prind momentullaughing

| Bulinăăă a răspuns:

Scriem scriem scriem scriem