| Catacombe a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Deci. Sunt clasa a 4a si nu stiu dacqa sa ma transfer la o scoala din oras sau nu. Eu stau in Mitocul Dragomirnei si fac scoala in sat. Tata vrea sa ma dea la oras, mama nu. Sunt din Suceava. M-as duce la pedagocic sau la generala 3. Si Petru Rares ar fi o varianta, dar nu stiu engleza. Stiu, dar mai deloc. La pedagogic nu cunosc pe nimeni. La 3 stiu doar o persoana. Mi-ar fi greu sa ma despart de colegi/e. Ma gandesc ca as putea avea un "vitor " mai bun la oras decat la tara. Nu stiu ce sa fac.
Spuneti-mi parerea voastra. Dar si gradul de dificultate de la oras. Vreu raspunsuri de la persoane care cuosc aceste scoli, sau alte scoli bune.
FUNDA!

1 răspuns:
| xXxTorettoxXx a răspuns:

Eu as zice sa ramai acasa fiindca acolo te-ai obisnuit si cine stie poate la oras nimeni nu vrea sa te bage in seama!