| Blumella a întrebat:

Va rog din tot sufletu meu ajutati-ma! Mi-am facut cont pe y8 la good game farmer si mi-am uitat parola si e-mailul(nu stiu cum de scrie scuze)si eram level 11! Am muncit o caruta de ani! Va roog ajutati-ma daca aveti conturi mi le puteti da si mie? Dar sa fie level putin mai mare cum ar fi 8, 9, sau 10 va roog! Va multumesc oricum ca ati incercat sa ma ajutati!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vino si ajuta comunitatea Romanilor sa se faca respectati.Ungurii si alţii ne vor răul.Haideti impreuna pentru Romania!
http://www.erepublik.com/en/referrer/lostROsoul

| mariuszka a răspuns:

Mi-am uitat parola si am muncit mult am fost level 14 daca puteti sa-mi dati un cont nou macar de 11, 12, 13 va rog ajutati-ma