| necunoscuta123 a întrebat:

Va rog este urgent... Dacă am 4.89 media totala pentru admitere pot întra la Sfânta Ecaterina profesionala la textile?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa intri la profesionala profesionala, nu ai nevoie de medie de la EN
Daca vrei sa intri la profil tehnic cu specializarea asta, cauta pe internet ultima medie de admitere
In cazul profesionalei, ar trebui sa te interesezi la scoala despre ce trebuie sa faci, un dosar si eventual un examen
Bafta la admitere!