| anonim_4396 a întrebat:

Va rog frumos sa imi spuneti daca se aplica legea cu clasa a 9-a in generala si pentru cei de a 7-a, ca am vazut mai multi care zic ca nu se aplika, da is raspunsuri vechi, si pooate de atunci s-a mai schimbat :-

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inca nu a fost adoptata noua lege a invatamantului si nu se stie exact de cand o sa se aplice. Numai bine!

| cristianorudi7 a răspuns:

Krd ca din 2012 intra in vigoare, mai cauta pe net, funda...

| anyska a răspuns:

Nu nu credc ca apuci. parca din 2013 incepe. cauta pe goolge noua lege a educatie daca vrei sa stii sigur happy

| Mileycyrus_3073 a răspuns:

Nu se aplica

noi suntem ultima generatie(app si eu sunt tot a 7-a)