| Jdbdjd a întrebat:

Va rog mult cineva sa ma ajute sa l gasesc pe omul ala. Era o reclama (o imagine) sponsorizata dar numai stiu la ce anume, era un barbat de vreo 40-60 de ani, avea par alb, ochelari si se uita în telefon, va rog AS FI FOARTE RECUNOSCATOR… a aparut pe Youtube în ultima vreme mereu, cand am încercat sa fac o poza fix atunci nu am gasit reclama, am stat 2 zile la rand sa dau refresh la home page de pe Youtube dar tot n am gasit… DAU FUNDAAA… multumescc

2 răspunsuri:
| prodan90 a răspuns:

Te-ai îndrăgostit de el, ca nu înțeleg?

Bula
| Bula a răspuns:

Peste 10% din barbatii din lume, aflati la varsta de 40-50 ani corespund descrierii. happy