| gabigabiblue a întrebat:

Va rog sa imi spuneti din ce carti de biologie trebuie sa invat pentru testul de admitere la facultatea de medicina Iasi. Cineva mi-a spus ca sunt 3 carti si nu stiu sigur... exista si carte cu teste?

2 răspunsuri:
| Curious9 a răspuns:

Fiecare facultate de medicina are o bibliografie ( cauta pe site-uri si cumpara manualul pe care-l dau ei ) si daca vrei sa stii cateva informatii in plus ( care dupa parerea mea sunt necesare ca sa intri la fara taxa ) cumpara si compendiumul de la corint. Carte cu texte are fiecare faculte ( o comanzi online sau te duci la poarta facultatii ) big grin

| Idc12345 a răspuns:

Spuneti*