| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa-mi recomandati niste facultati din Bucuresti fara matematica daca stiti evident!

Exclus Matematica!
As vrea fara matematica daca se poate.

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dreptul, literele, limbile, la toate nu se face matematica. Succes!

| ikram a răspuns:

Facultatea de Litere, Jurnalism, Drept, Psihologie, Sociologie, Istorie, Geografie...

| tequilla a răspuns:

Du-te la facultatea care te atrage cel mai mult, si care ai face-o de placere... eu te sfatuiesc sa te duci la facultatea de matematica laughing

| Ela_8933 a răspuns:

Facultatea de drept bucuresti sau jurnalism ...depinde si ce profil vrei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc tuturor celor care ati postat aici!
S-auzim de bine...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai asta caut eu de asta am si intrat pe site multumeschappy