| Mihaibobo a întrebat:

Va salut, tocmai ce am fost respins concursul de licență ase, dar ei ca să ma înscriu în concurs mi-au cerut 1/2 din taxa pe an, evident am plătit o, dar acum vreau sa o recuperez pentru ca am fost respins, am primit pana și mesaj de la ei cum ca să accesez admitere.ase.ro pentru detalii cu privire la recuperare documente /taxa școlarizare. Dar am întrat și efectiv nu găsesc nimic, are cineva idee cum pot sa îmi recuperez banii va rog, mulțumesc mult pentru orice ajutor pe care îl puteți da.

1 răspuns:
| Anonima76 a răspuns:

Buna! Parerea mea este sa suni direct la secretariat la ei sau sa mergi fizic la ei sa le spui exact ce ai nevoie. Site urile de cele mai multe ori nu sunt utile happy