| MEandTHEWORLD a întrebat:

Voi ce ati alege arta sau medicina? Nu stiu la ce sa dau! Mie imi place foarte mult actoria dar ma pasioneaza si medicina.Multi imi spun ca mai bine e sa dau la medicia pentru ca e mai bine.Mama a spus ca ma va sustine in tot ce fac si si ea doreste sa fac actorie. Puteti sa raspundeti indiferent de ce varsta aveti!

4 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Cu actoria poți murii de foame. Dacă te duce capul fă medicina.

| darrio2007 a răspuns:

Dai acolo unde simti ca ai tragere.De ce sa dai unde nu iti place.

| Charmant a răspuns:

Salut.
Ideea e ca medicina e de viitor si actoria e dar ai mai multe sanse la un job cu medicina.
Dar daca iti doresti sa le faci pe amandoua poti face medicina iar dupa actoria.

| erkal2011 a răspuns:

Pai depinde fiecare cu gusturile lui, tu alegi ce iti place. Sper sa alegi o alegere corect.Scucces!