| GabrielIstrate20 a întrebat:

Voi ce ati alege dintre, care ziceti ca merita mai mult:

-A face un liceu dupa ce am facut o scoala profesionala, sau
-A merge la munca, ca sunt destule cele 11 clase de profesionala

Ca imi trebuie repede un raspuns ca acusi e septembrie si eu nu m-am hotarat inca ce sa aleg

3 răspunsuri:
| StoicAnalysis a răspuns:

Liceul. Dupa liceu, daca ti-ai gasit vocatia, mergi la munca, daca nu, mergi la facultate si baga glovo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima varianta.

| troleibuz a răspuns:

Liceu ca sa poti da la o facultate daca ti se nazare. Mai tarziu nu o sa iti mai arda sa inveti si pentru liceu, si pentru facultate. Si e bine sa ai optiunea asta.