| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce o sa faceti in saptamana altfel?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De 2 ori pe saptamana merg in scop de voluntar ca sofer si in rest suport durerile de cap din cauza plictiselii laughing asteptand sa ma sune cineva pentru un post de munca.

| MaliciousDeath a răspuns:

Primele 3 zile excursie, ultimele 2 voluntariat.Yeee.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Luni si marti stau acasa si avand in vedere ca nu am cum sa intru in contact cu ceilalti s-ar putea sa stau toata saptamana acasa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu personal o să dorm.

| Bøøgey a răspuns:

Luni, marti si miercuri stau acasa. Joi si vineri, la fel.

| fffandreeea a răspuns:

Cred ca ne vom plictisi

| rememberme24 a răspuns:

Ca in fiecare an, profesorii or sa vorbeasca, noi ii ascultam, facem afise si
felicitari ca la gradinita happy Si punctul culminant, admiram natura stand la soare pe o canapea din parc

| b0denN a răspuns:

Activitati extrascolare!

| AdolfHitler1889 a răspuns:

La noi scoala e atat de rea incat nici scoala altfel nu e "altfel", o sa stam in banci cat timp un profesor vorbeste, dar nu scriem.Sunt asa de entuziasmat!

| Andryez a răspuns:

Plantez capshuni laughing

| danyel2012 a răspuns:

Participam la concursuri, facem totul ca saptamana asta sa fie altfelhappy

| XminyoongiXx a răspuns:

Mărțișoare! Fain, nu? laughing)))) laughing)

| Ana3389 a răspuns:

Chestii plictisistoare laughing

| Rex2mykey a răspuns:

1.NOI cu PROFESORII am hotarat ca elevii sa fie profesori o zi
2.Am discutat despre natura
3.Intreceri sportive [FOTBAL]
4. FILM! [STAN si BRAN]
5. Am stat ACASA