| MangoGirl a întrebat:

Voi ce parere aveti despre o profesoara de limba romana care iti zice ca te lipeste de tapla daca nu scrii drept pe ea.Ba ne zice "papuselelor"si min mai tarziu de face "memernici" ca nemernici nu-si permitea ea sa ne zica, cica. O data m-a facut de ras in fata colegilor fara sa am nici o vina.se trezeste ea din senin si incepe sa rage(pardon de expresie)la mine fara nici un motiv.sunt eleva de clsa5a si sunt olimpica.am ajuns pana pe municipiu anul asta iar pe ea o doare undeva...mai zice ca din cauza mea tot semestrul n-a putut sa-si tina orele. dar cum de restul profesorilor zic de mine cas elev exemplar si am numai medii de 10 pe sem1? voi ce ziceti
P. S. profesoara e aproape de pensionare
¨˜"°º•aηgєℓ•мaria•º°"˜¨: Voi ce parere aveti despre o profesoara de limba romana care iti zice ca te lipeste de tapla daca nu scrii drept pe ea.Ba ne zice "papuselelor"si min mai tarziu de face "memernici" ca nemernici nu-si permitea ea sa ne zica, cica. O data m-a facut de ras in fata colegilor fara sa am nici o vina.se trezeste ea din senin si incepe sa rage(pardon de expresie)la mine fara nici un motiv.sunt eleva de clsa5a si sunt olimpica.am ajuns pana pe municipiu anul asta iar pe ea o doare undeva...mai zice ca din cauza mea tot semestrul n-a putut sa-si tina orele. dar cum de restul profesorilor zic de mine cas elev exemplar si am numai medii de 10 pe sem1? voi ce ziceti
P. S. profesoara e aproape de pensionare

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La varsta ei nu mai are rabdare cu voi, probabil sunt in clasa copii care o deranjeaza si uneori actioneaza sub impulsul nervilor.

8 răspunsuri:
| HappyPills a răspuns:

Copy - paste?

| Diana7383 a răspuns:

Cred ca e nebuna. dupa ce ca esti olimpica ce mai vrealaughing?

cred ca are probleme acasa si se descarca pe voi thinking

| asdgfhresry a răspuns:

Pai ce pot zice. Este o profesoara de moda veche, de pe vremea lu' Ceausescu. In locul tau as fi facut un scandaaal... heheeh, vai de capul cui ma enerveaza.In orice caz parerea mea este ca nu e normala la cap. Daca mi-ar fi fost profesoara as fi pus pe cineva s-o injure si s-o scuipe. Scuze dar eu nu suport nici din partea parintilor criticile fara motiv. Oricum, poate se va schimba. Macar nu este diriginta voastra whistling... Tot ce poti sa faci este sa inveti la orele ei ca inainte si poate profesorii iti vor face reclama in cancelarie.big grin

| Razvan a răspuns:

Desumflat-i cauciucurile de la masinadevillaughing

| ☆ Danny☆ a răspuns:

Ca are doua fete! Si cum a zis si Diana! E nebuna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saracuta a ajuns la menopauza...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai cum sa fii olimpica, cel putin nu la romana.Scrii intr-un hal fara de hal. Nu cred ca a tipat la tine fara motiv. Incearca sa-ti aduci aminte ce faceai in momentul acela, crezi ca esti in stare? Eu cred ca nu.Sa stii nu vei ajunge departe daca o sa continui asa.

| pwp a răspuns:

Si eu am o profesoara ca asta. totii colegii zic ca e crizata, nebuna.mai intai vorbeste frumos cu noi, mai tarziu incepe sa urle fara motiv.