| ZeroZahar a întrebat:

Voi dupa ce va ghidati in viata? Care este dictonul vostru in viata?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Optimismul e totul pentru a avea parte de tot ce vrei in viata.

| jhonny999 a răspuns:

In viata sa faci tot ce ace iti sta in putinta, iar restul il lasi pentru soarta.

| LittleOwl a răspuns:

Dupa ce ma ghidez in viata? o intrebare interesanta mai ales ca acum cateva saptamani m-am tot gandit ce am sa fac mai tarziu. cred ca totul este sa ai incredere in tine si sa nu iti fie frica de nimeni si de nimic
dar mai ales mai ales sa iti
indeplinesti visele. pentru mine asta e totul. viata e joc si se termina sti bine. nu lasa pe azi ce poti face maine si incearca sa te realizezi in viata. laughing sper ca te-am ajutat.

dai funda?