| alserban25 a întrebat:

Voi va puneti la portofoliu de diplome si diplomele primite la sfarsit de an de la scoala? funda pentru cele mai rapide si bune raspunsuri si va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| CMaria21 a răspuns:

Da!

5 răspunsuri:
| anamaria13b a răspuns:

Da ca poate vei avea nevoie la facultate sau liceu (depinde in ce clasa esti)

| alserban25 explică:

Va multumesc mult tuturor. Eu nu ma refeream sa le pun ca amintire ci la portofoliu. Pana la urma si când te angajeaza si stiu ca si in clasele 8 si 12 ai nevoie de el. O sa dau funda in curând

| MotorBoost a răspuns:

Nu e vb neaparat ca ai avea nevoie de ele, dar e frumos sa le pastrezi ca amintire. Eu le am din clasa I, pana la diploma primita cu ocazia festivitatii de absolvire a facultatii. O sa iti aduci aminte cu drag de fiecare din ele peste ani.