| xeleur a întrebat:

sadVor fi testele sumative...pentru sfarsitul cls. a IV-a.Am intrebat toti cunoscutii si nimeni nu mai are revista. Cine stie unde pot gasi testele de anul trecut(s-au ma rog, care a fost ultimul)? Dau fundita!laughing
Disperata! Macar un site unde sa pot sa gasesc va rog.

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

Teste sumative de sfarsit de an la clasa a IV-a dau invatatorii clasei. Gasiti modele pe didactic.ro la materiale, invatamant primar, teste. S-au dat Teste Nationale (experimental)in anul 2007 (in 2008 si 2009 nu s-au dat!). Le gasiti la Http://www.anidescoala.ro/Evaluare-nationala-2007.html Dati clic unde scrie mic cu albastru (Brosura 1, 2.) si aveti modelul!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.raspunsurila testesumstive.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sunt andreea de la o scoala din navodari scoala noastra adica clasa a 4a nu mai da niciun test de sfarsit de an sper ca nici voi sa nu dati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe teste de mate.ro