| Lilik a întrebat:

Vor mai stii copiii de cel ce a fost Jean Constantin?

Răspuns Câştigător
| hd04wbw a răspuns:

De la Ismail simpaticul turc bucatar din Toate panzele sus, la Limba cel din seria Comisarului Moldovan, mafiotul din Nea Marin Miliardar, Jean Constantin a fost si va ramane un mare actor, comediant un mare " one men show". Dumnzeul sa il odihneasca in pace.Doar cine nu vrea sa stie cine a fost Jean Constantin nu va sti.

10 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Poi generatia de acum nu prea cred ca ii pasa foarte mult sau poate nici macar nu stie cine a fost aces om.Mare pacat, D-zeu sa-l ierte!

| madia a răspuns:

Daa, stiu... a murit! RIP
A fost un actor de comedie si uneori cantaret, foarte bun!

| jhonny_2304 a răspuns:

"Daca nu taceam, cu polonicu' la cap dadeam!"
Ador acest actor!

| Anonimatttt a răspuns:

Pai...depinde daca parintii le vor spune despre marii actori ai tarii...si daca vor fi intersati. D-zeu sa-l ierte.

| Bacemi a răspuns:

Cu siguranta va ramane in sufletul meu. Sper sa isi aminteasca. A fost un om deosebit.

| iasminhappypills a răspuns:

Nu, nu vor mai stii

| rain a răspuns:

Nu. In Romania nu se promoveaza valorile culturale.

| Bishop a răspuns:

Slabe sanse

| MoNsTeR a răspuns:

Eu am 15 ani si imi plac mai mult filmele romanesti...mai ales cele cu Jean:X. nea marin miliardar, cele in care juca rolul lui limba, seria BD si Toate panzele sus:X:X.deci din moment ce mie imi place cred ca mai sunt cativa de varsta mea carora le plac astfel de filme. adevaratele valori NU pier indiferent de varsta.asta desigur cu sprijinul oamenilor care il iubesc promovandui filmele de exemplu... dc in cinematografe nu pot rula astfel de filme frumoase si doar prostii.

| mhg a răspuns:

Si eu am 15 ani si sincer chiar il apreciez pe acest om, desi nu mai este printre noi. Nu stiu, mereu cand ma uitam alaturi de tata si mama la BD-uri eram foarte incantata de acest actor. O parte dintre ei vor stii, dar o intrebare ar mai fi daca vom mai avea in viitor actori atat de buni precum Jean Constantin, Toma Caragiu, Gheorghe Dinica, Dem Radulescu si multi altii...