| IonelFlorianUrzica a întrebat:

Vouă cum vi se pare biologia? Eu pur și simplu nu o înțeleg, nu pot reține atât! Nici la geografie sau istorie nu stau mai bine, de fapt la toate materiile care necesita tocit! Este cineva care a dat examenul maturității la biologie sau admiterea la medicina din biologie? Cum ați învățat și de pe ce? Eu nu știu dacă sa mai dau încă o data în vara sau sa ma las!

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Intrebare ajutătoare: cu matematică/fizica/informatica cum stai?

| RAY a răspuns:

Nici eu nu sunt acord cu modul cum se preda știință în scolii, ai putea vedea documentare,cărții despre biologie,nu sa tocești aiurea materia,eu unu mereu mă interesam in alte parte, când am făcut facultatea de automatică și calculatoare făceam practica pe PC, laptop sh, când aveam de învățat la geografie, istorie, logica vedeam de un document și să înveți la romana sau matematica sunt cărții care te învață pentru bac

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Documentar

| IonelFlorianUrzica explică (pentru sierra1):

Informatica nu am făcut, la ora de fizica nu făceam nimic iar la matematica stau mai bine