| Taniusha_6138 a întrebat:

Vreau ceva idei de o sceneta sau ceva intrebari interesante pentru un TVC la biologie, sau ce nume echipei as putea pune?

1 răspuns:
| Georry a răspuns:

Nume:nu stiu inventeaza si u acolo....sceneta: o adolescenta e invitata de un baiat la balol bobocilor si ea accepta, iar prietenele sale cele mai bune nu stiu ca vine si ea, iar dupa usa le gaseste sin intaplare pe una din ele satutanduse cu baiatul cu care venisa la bal si ea il place foate mult... a plecat redede acasa si a doua zi la scoala a venit aceea prietena la ea, dar aceasta nu a recunoscut ce facuse cu o seara inainte si adolescenta se supara(inventeaza u mai departe ca nu mai stiu)